O nás

Dovoľte, aby sme Vám v krátkosti predstavili našu spoločnosť ZIPO, spol. s.r.o ktorá do roku 2005 dlhé roky úspešne vyvíjala svoju činnosť ako montážna firma s podlahovými krytinami a orientovala sa najmä na kompletnú dodávku a montáž všetkých druhov podlahových krytín s orientáciou na súkromnú výstavbu a hlavne na rekonštrukciu objektov. Úspešne sme realizovali dodávky a montáže tovarov v bytových a nebytových komplexoch, rodinných domoch či objektoch.

Od roku 2005 sme svoju činnosť rozšírili aj na stavebnú činnosť. Počas tejto doby existencie naša firma zrealizovala rekonštrukčné práce vo viacerých rodinných domoch, bytových komplexoch, nebytových priestoroch, prevažne na území Bratislavy a jej okolia. V našej činnosti sme sa dokázali prispôsobiť požiadavkám aj tých najnáročnejších zákazníkov či špecifikám, ktoré nám kládol do cesty charakter rekonštruovaných objektov.

V tomto období sme svoj záujem sústredili na kompletnú dodávku a montáž materiálov pre rekonštrukcie objektov, bytov, bytových a nebytových komplexov, kde moderné technológie a k ekológii priateľské materiály sú pre nás samozrejmosťou